SZKOŁA RODZENIA ONLINE


SZKOŁA RODZENIA ONLINE


Od dnia 01.05 do odwołania dostęp do kursów online zostaje zawieszony. Serdecznie zapraszamy na zajęcia w trybie stacjonarnym. Więcej informacji w zakładce "KURS ZWYKŁY" lub "KURS WEEKENDOWY".


Jeśli nie mają Państwo możliwości uczęszczania na kursy w trybie stacjonarnym - umożliwiamy zdobycie tych samych treści zdalnie. 

Kurs online w naszej szkole rodzenia jest w formie nagrań dostępnych na stworzonej do tego celu platformie. Kursanci otrzymują indywidualne konta dostępu do platformy, aktywne przez miesiąc.

Filmy szkoleniowe w kursie online zawierają dokładnie te same treści, które są przekazywane w tradycyjnej formie szkolenia (https://www.siemiradzki.pl/szkola-rodzenia/kursy-szkoly-rodzenia/zwykly). Dodatkowo otrzymują Państwo materiały do wydrukowania      ułatwiające prowadzenie notatek. Jedyną zmianą jest brak zajęć gimnastycznych, które w tradycyjnym trybie szkolenia poprzedzają wykłady.

Jeśli podczas kursu nasuną się Państwu jakieś dodatkowe pytania, na które nie znajdą Państwo odpowiedzi w zamieszczonych materiałach,
to będzie możliwość przekazania ich do konkretnych prowadzących. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z nich.