Kariera

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Prześlij nam swoje CV oraz wymagane dokumenty.

Jeśli jesteś lekarzem, położną lub pielęgniarką i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do przesłania CV na adres: sekretariat@siemiradzki.com.pl

Lekarz Ginekolog - Położnik

Szpital na Siemiradzkiego w Krakowie podejmie współpracę z lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu USG.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ginekologii i położnictwa poprzez: pełnienie dyżurów medycznych w Szpitalu zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz udzielanie porad pacjentkom objętym ambulatoryjną opieką specjalistyczną w Przychodni Przyszpitalnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • Komfortowe warunki pracy – w Szpitalu i Przychodni Przyszpitalnej
  • Wykwalifikowany zespół położnych i pielęgniarek uzupełniający pracę lekarza

Oczekiwania:

  • II stopień specjalizacji lub ukończona specjalizacja wg nowego trybu;
  • Umiejętności interpersonalne;
  • Rzetelność, kultura osobista, empatia, elastyczność;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • ·Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres sekretariat@siemiradzki.com.pl wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.